Buradasınız
Ana Sayfa > Genel > Vanilla Ninja yeniden Eurovision’da!

Vanilla Ninja yeniden Eurovision’da!

Populer grubun resmi sitesinde yapilan aciklamaya gore Vanilla Ninja, 2007 Estonya Finalinde!…

Daha once 2003 Estonya finalinde “Club Kung Fu” adli sarkiyla yarisan grup, halk oyu sonucu birinci olmasina ragmen, juri tarafindan yapilan oylama sonucu Eurovision biletini alamamisti.  Almanya’da ciddi bir fan kitlesine sahip Estonya’li grup, 2005 yilinda Kiev’de “Cool Vibes” adli sarkiyla Isvicre’yi temsil etmis, ve yarismayi sekizinci sirada tamamlamisti.

 [youtube=http://http://www.youtube.com/watch?v=obiCgC6srR0]

Vanilla Ninja’nin resmi web sitesinde grup uyelerinden biri tarafindan yapilan aciklamaya gore Eurolaul 2007’ye katilma karari alan grup, yeniden Estonya icin yarisa giriyor.

Estonya’nin 2007 Eurovision Finali 3 Ocak 2007’de duzenlenecek ve birinciyi bu kez halk oyu belirleyecek.

Kaynak: VNBoard

Haber: Umut Certel

0 thoughts on “Vanilla Ninja yeniden Eurovision’da!

 1. Bıkmadınız mı? Gayet vasattılar üstelik. Şebnem Paker de aynı hataya düşmüştü. Ara verecekseniz bu birkaç yıl olmalı. 1 yıl değil. Umarım boylarının ölçüsünü fazlasıyla alırlar.

 2. Suvari kardeş senin ne söylediğini kulağın duyuyor mu? Vanilla Ninja’ya ve Cool Vibes’a nasıl vasat dersin inanamıyorum…Eleştiri yapacaksanız bari mantıklı olun, sabah sabah sinirlerim tepeme çıktı. Herşeye bir kulp buluruz biz Türkler zaten, yaranılmaz ki Türklere, herşey iğrenç berbattır zaten bizim için!!!! Üzgünüm ama iyi müzikten ve iyi gruptan hiç anlamıyorsunuz…

 3. vanilla ninja’nın 2005 te ki parçasıda süperdi ama yazık oldu.Yarı-finalden rahatlıkla çıkabileceklerine inanıyorum.Finalde de ilk 10’da yer alabilirler.BAŞARILAR VANİLLA NİNJA

 4. Ayrıca ne demek boylarının ölçüsünü almak? Nasıl bir zihniyet, nasıl bir eleştiridir bu? Eurovision’u siz mahvettiniz işte bu tipik izleyici profiliyle!

 5. Kullanıcılarla polemiğe girmem, özür dilerim.

  Eurovision Şarkı Yarışması’na katılmanın bir ölçüsü olmalı. Elbette ki bir şarkıcı birden fazla kez yarışmaya katılabilir. Örneğin Carola 8 ve 12 yıl arayla 3 kez yarışmaya katıldı. Keza Chiara 7 yıl aradan sonra 2.kez yarışmaya merhaba dedi. Bizler de sevindik. Nihayetinde aradan uzun zaman geçmişti ve eski halleriyle bildiğimiz sanatçıların yeni performanslarını görme arzusu bizleri heyecanlandırdı tabii.

  Ama bazı grupların ya da şarkıcıların “Biz müzik dünyasında bir hiçiz. Eurovision da olmasa halimiz ne olurdu acep” komikliğine düşüp her yıl her yıl yarışmaya katılma çabaları kendileri açısından utanç vericidir.

  Ben şunu çıkarıyorum. Vanilla Ninja profesyonel olmayan basit bir gruptur. Başarısızdır diyemem, piyasadaki yerleri konusundan bir bilgim yok. Ama görünen şudur ki: Eurovision’la gündemde kalmaya çalışmaktadırlar. 3 yıl üstüste Eurovision’a katılmak istemeleriyle bunu ispatlamışlardır. Sevgili Semih Bayraktar da her yıl ulusal finallere katılırdı. Bazı yıllar dereceye girdiği de olmuştu. Eee sonuç?

  Estonya’nın yerinde olsam bu komediye dur derim.

 6. Vanilla Ninja!!!!

  Bu çok güzel bir haber…Tekrardan esc sahnesinde görmek çok güzel olacak 😉

  2005 yılındaki dereceyi haketmiyorlardı…Daha iyi bir derece almalıydı 😉

 7. Evet. 2007’de, 2008’de, 2009’da, 2010’da, 2011’de, 2478’de her yıl sahnede görmek isteriz onları. Başka grup yok, başka şarkıcı kalmadı. Ninjalarım kopun da gelin, ayrılın da gelin!

 8. profesyonelmiş değilmiş çok da tın.
  şarkı güzel olsun da… Cool Vibes ise süper bir şarkıydı, yarışma ortalamasının çok çok üstünde bir şarkıydı.

 9. Bu yıl üstüste iyi haberler gelio. Televote olursa çok popüler olan Vanilla Ninja gider gibi gelio finlandiyaya.

  Cool Vibes gerçekten ESC üstü bi şarkıydı. Umarım 2007 için hazırladıkları şarkıda güzel olur. Club Kung Fu bence ortalama bi şarkı. Ben 80s coming back i tercih ederim.

 10. bence gerli padar asla vanilla ninja kadar iyi olamadı vanilla ninja nın 2005 teki şarkısı bile bu seneki estonya şarkısından iyiydi

 11. jose ayrıca yorumunu eurovisiondan sonra atmışsın haber 2007 eurovisionuyla ilgili bu sene vanilli ninja katılmadı farkettiysen

Bir cevap yazın

Top
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com