EUROVISION KATILIMCILARIMIZ BU SEFER VAN İÇİN SÖYLEYECEK!

van icin rock2 

 

mor ve ötesi, Yüksek Sadakat ve Demir Demirkan ile birlikte, adları sürekli olarak Eurovision için speküle edilen Şebnem Ferah, Emre Aydın dahil tam 40 sanatçı, depremzedelere yardım amacıyla düzenlenen konserde sahne alacaklar. 20 TL’den satışa sunulacak biletleri aşağıdaki linki tıklayarak Biletix’in websitesinden satın alabilirsiniz.

http://web03.biletix.com/etkinlik/MKVAN/ISTANBUL/tr

40 rock sanatçısı Küçükçiftlik Park’ta Van’a destek konseri veriyor. Müzisyenler ‘VAN İÇİN ROCK!’ konserinde bir araya geliyor.

Van’da meydana gelen depremde çok sayıda yurttaşımız hayatını kaybetti, birçoğu da evsiz kaldı. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan bu ortamda, müzisyenler en iyi yaptıkları şeyi, ürettikleri müziği arkalarına alarak Van’a destek için Küçükçiftlik Park’ta bir araya geliyor. 40 sanatçının koşulsuz olarak vereceği konser, 30 Ekim Pazar günü Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilecek ve konserin tüm geliri Van’a destek için Kızılay’a verilecek.

Demir Demirkan, Emre Aydın, Feridun Düzağaç, Kurban, Model, Moğollar, Mor ve Ötesi, Ogün Sanlısoy, Redd, Şebnem Ferah ve Yüksek Sadakat’in de dahil olduğu 40 sanatçının ücretsiz olarak katılımıyla gerçekleşecek olan ‘Van İçin Rock!’ konseri, 30 Ekim 2011 Pazar günü saat 10.00 – 00.00 saatleri arasında Küçükçiftlik Park’ta yapılacak. Açılışını Hayko Cepkin’in yapacağı konser, Dream TV‘den canlı yayınlanacak. İzleyiciler canlı yayında verilecek numaraya SMS göndererek katkıda bulunabilecekler. Biletleri 20 liradan satılacak olan konserin bilet, yiyecek, içecek vb. tüm gelirleri Türk Kızılay’ı vasıtasıyla Van’a aktarılacak.

Konserde malzeme yardımı da toplanacak

Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilecek organizasyona katılımcılar Van’a göndermek istedikleri malzemeleri getirebilecekler. Alanda toplanacak tüm malzemeler Şişli Belediyesi ekipleri tarafından ayrıştırılıp paketlenerek Van’a ulaştırılacak.