Covermaca’da promosyon rüzgarI

Geleneksel Covermaca All Time yarışmasında heyecan gün geçtikçe artıyor. Yarışmacılar birbirinden ilginç promosyonlarla notasüreci renklendiriyor. Organizatör Taner Yarışlı, herkesi sürece ortak olmaya ve oy kullanmaya çağırdı.

20 katılımcının katıldığı yarışma, onikipuan forum arenasında kıyasıya bir rekabeti de beraberinde getirdi. Yarışmacılar ilklere imzalarını atarak 23 Aralık’a kadar oy kullanacak herkesi etkilemeye çalışıyorlar.

Yarışmanın organizatörü Taner Yarışlı, onikipuan haber bloğunu kullanan herkesi şarkıları dinlemeye ve oy kullanmaya çağırdı. “Herkes oy kullansın” kampanyasına rağbetin ne kadar olacağı merakla bekleniyor. Yarışlı, değişik çalışması Aylar Bana ile şanslı olduğu görüşünde.

Yarışmacıların biribirinden başarılı promosyonları göz dolduruyor. Özgün Günyar ve yarışmadan çekilmesine rağmen Emre Yılmaz’ın göz dolduran ve zeka parıltıları içeren başarılı görsel çalışmalarından sonra promosyonların sayısı arttı. 6.sırada Sensizliğe adlı çalışmasıyla yarışan Halil Hikmet Özçiftçi Covermaca tarihinde bir ilke imzasını attı ve şarkısı için resmi bir web sitesi geliştirdi. http://www.sensizlige.tk adresinde Özçiftçi’nin çalışmalarını görebilirsiniz.

Covermaca yarışmalarına ilk kez katılan Barış Öztuna, Freddy ve Tecavüzcü Coşkun ekseninde yaptığı promosyonlarda sanal karakterlerden korkmanın bir anlamı olmadığını, asıl kötülüklerin gerçek dünyada insanoğlunun sayesinde ortaya çıktığı mesajını veriyor.

Rüya adlı çalışmasındaki ses tonuyla beğeni toplayan Gülçin G.Zincir şarkısının İspanyolca versiyonunu okuyarak sizlerle paylaşıyor.

http://rapidshare.com/files/6369604/mira.mp3.html 

10.sırada Ahizedeki Yabancı şarkısıyla değişik bir tarz deneyen DJ Olcay’ın fısıltıdan arındırılmış versiyonu da ilgi çekeceğe benziyor.

http://rapidshare.com/files/7242947/ahizedekiyabanci_version_0.mp3.html 

Yarışmanın en marjinal çalışmasında Gollum’la düet yapan Volkan Abur ise bir ilginçliğe daha imzasını attı ve Mordor orduları komutanı Nazgül’ün 10 saniyelik dehşet verici çağrısını forum kullanıcılarına iletti.

http://rapidshare.com/files/7277508/Nazgul.mp3.html 

Bilindiği üzere halk oyu verme süreci 21 Aralık’ta sona erecek.

Tam liste: http://onikipuan.wordpress.com/2006/12/10/basladi-covermaca-all-time-heyecani/