1 Mayıs Cuma: “Nightvision 2009: Dünden Bugüne Eurovision partisi”

nightvision1mayis
OGAE TÜRKİYE’NİN YILLIK GELENEKSEL PARTİSİ NIGHTVISION BU YIL 1 MAYIS’TA SÜRPRİZ VE BÜYÜK BİR GECE İLE KUTLANIYOR: “Nightvision 2009: Dünden Bugüne Eurovision!”

“Vatan, millet, Sakarya” yıllarından “Türkiye, 12 Puan!” çığlıklarına uzanan “Milli kompleksimiz Eurovision”, anlamlı, çok özel ve unutulmaz bir yolculuk ile bu partide kulağınıza ulaşıyor!

Waterloo’dan Ding-A-Dong’a, Diva’dan Die For You’ya, Wild Dances’dan Hard Rock Hallelujlah’a, Everyway that I can’den My Number One’a Eurovision’un EN hitleri, EN kitsch’leri!

ABBA’dan Celine Dion’a, The Bucks Fizz’den Cliff Richard’a, Dana International’dan Lordi’ye, Eurovision’da ün yapmış şarkı ve şarkıcılar;
MFÖ’den Kayahan’a, Sibel Tüzün’den Şebnem Paker’e, Ajda Pekkan’dan Sertab Erener’e “milli” kahramanlarımız ve bizi temsil eden şarkıları geceye özel playlistle kulaklarınıza ulaşıyor…

OGAE Türkiye Eurovision Kulübü’nün hazırlayıp sunduğu, sürpriz konukların katılımıyla renklenecek olan bu özel gecede hem dünden bugüne Eurovision nostaljisi yaşayacak, hem de 2009 şarkıları eşliğinde dansın ve coşkunun doruğuna çıkacaksınız.

“Nightvision 2009: Dünden Bugüne Eurovision” partisi, 1 Mayıs Cuma gecesi saat 22’den itibaren Love Dance Point’te! (Giriş: 00:30’a kadar ücretsiz)