NO ANGELS 3. FİNALİST Mİ?

771g

2003 yılında dağıldıktan sonra sürpriz bir şekilde yeniden bir araya gelen Almanya’nın tartışmasız 1 Numaralı Casting Ürünü No Angels Eurovision yolcusu mu?

Almanya çıkışlı forumların bugünlerdeki 1 Numaralı tartışma konusu, Ünlü Alman 5li “No Angels”‘ın, NDR’ın açıklayacağı ve Alman Finalinde yarışacak üçüncü isim olma olasılığı..

Nadja BENAISSA, Lucy DIAKOWSKA, Sandy MÖLLING, Vanessa PETRUO, Jessica WAHLS’dan oluşan grup Ünlü Casting Show “Popstars”‘ın Alman Televizyonlarında yayınlanan ilk bölümü ve izleyici oyları ile bir araya getirildi. 4 Tanesi 1 Numaraya ulaşan toplam 12 single ve ve yine dördü 1 numara görmüş altı albümle fenomene dönüşen topluluk, Her pop grubunun yaşadığı kaçınılmaz son ile 2003 yılında dağılmıştı.

Kayda değmeyen solo çalışmalar ile hiç bir varlık gösteremeyen grup üyeleri, 2006 sonlarında Song/BMG tarafından yeniden bir araya getirildi. Eurovision Şarkı Yarışmasına yakın çevrelerse, Daha önceden “Genç, yaşlı herkesin seveceği bir bayan sanatçının” 3. Alman finali katılımcısı olacağını açıklayan NDR’nin, bir kaç hafta önce yarışmaya dahil edilen yılın flaş grubu Monrose’nin katılımı sebebiyle, No Angels seçiminin mümkün olmayacağı konusunda birleşiyorlar.

Yılan hikayesine dönen üçüncü isim için adı en çok geçenler arasında Alman Pop tanrıçası Nena ve Punk efsanesi, Nina HAGEN bulunuyor.

(Haber: Osman KURAL)