JAVINE EVİLİLİK İÇİN ACELE ETMİYOR

Javine, İngiliz basınında yer alan MC Harvey ile evleneceğine ilişkin çıkan haberleri yalanladı.

 Sanatçı, 70’lerin Efsanevi Alman Disco Grubu Boney M’in işbilir Prodüktörü Frank FARAIN’ın dönemin ünlü “Mamma Mia” ve “Queen” müzikallerinin gördüğü olağanüstü ilgi nedeniyle  “Mania” haline gelen “Pop/Opera”‘nın ekmeğini yemek maksadıyla hazırladığı “Daddy Cool” müzikaline seçilmiş ve Çalışmalar esnasında MC Harvey ile tanışmıştı. İkilinin birlikteliği Javine’nin erkek arkadaşı Karl GORDON’ın çiftin birlikteliğini fark etmesiyle olaylı bir şekilde başlamış ve MC Harvey’ninde o dönem eşi Alesha ile 18 aylık evli olması sebebiyle İngiliz Magazin basının gözdesi olmuşlardı. 

                    Geçtiğimiz Kasım ayından bu yana MC Harvey ile birlikteliği olan Javine, İngiliz basınında çıkan  söylentilere rağmen evlilik konusunda aceleci değil. MC Harvey, “Bunların hepsi bir dolu saçmalık. Herşeyi zamanın göstereceği şekilde yaşayacağız. Tüm Bu basında çıkan haberler birer zırvalıktan ibaret. Biz birlikte olduğumuz için mutluyuz. Hepsi Bu” şeklinde konuştu.

sosolid mc2 200 

İkili, Basında çıkan spekülatif haberlere rağmen, çalışmalarınıda tam gaz sürdürmeye devam ediyorlar. “Daddy Cool” turnesinin sona ermesiyle birlikte, MC Harvey’nin rol aldığı  yeni filmi “Ultimate Fight”‘ın görücüye çıkmasının heyecanını yaşayacaklar.

(ITV)

Osman KURAL