BİR İKİ ÜÇ SAY NA NA NA

Bu yıl San Marino’yu ikinci kez temsil ederek biz Eurovision severlere büyük sevinç yaşatan Serhat, dün itibariyle sır gibi sakladığı şarkısı “Say Na Na Na” yı ve video klibini yayımladı. Daha önce İstanbul The Marmara Hotel düzenlediği basın toplantısından sonra kendisiyle yaptığımız röportajda içinizi ısıtacak bir şarkı ile yarışacağını söylemişti.

Şarkının yayımlanmasından sonra, değişik müzik sever gruplarından gelen olumlu tepkiler Serhat’ın ne kadar haklı olduğunu bir kez daha kanıtladı. İlk dinleyişinizden itibaren hemen dilinize pelesenk olacak “Say Na Na Na” nın bir diğer sürprizi de yıllardır Eurovision’dan mahrum kalan biz Türk seyircilere!

Şarkı da geçen Türkçe kelimeler hem özlemimizi dindirecek hem de Avrupalı fanlara Türkçe saymayı öğretecek. Başka bir ülkenin bayrağını ikinci kez emanet alan Serhat’la gurur duyuyoruz.

14 Mayıs akşamı tüm pozitif enerjimiz, dileklerimiz ve dualarımızla hem ekran karşısında hem de Tel Aviv’de San Marino ve Türk Bayraklarımızla seninleyiz Serhat!
İşte izlediğinizde sizi dans ettirecek Say Na Na Na’nın muhteşem klibi